Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Yurt dışı eğitim imkanların en iyi şekilde sağlanmakta olduğu ülkelerden biri olan Ukrayna’da iyi bir teknik eğitim almak isterseniz Vinnitsa Teknik Üniversitesinde iyi bir şekilde teknik eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olarak Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde teknik eğitim alma imknanına sahip olabilirsiniz. Hemde üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok, üniversite sınavına girmenize bile gerek yok eğer bir lise ya da lise dengi bir okulun diplomasına sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak ya da doğrudan başvuru ofislerimize gelerek bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber öğrencilerimizin en iyi şekiklde eğitim almalarını sağlamaktayız. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde eğitim görmesini sağlamakta olduğumuz öğrencilerimiz şu bölümlerden birini tercih etme imkanına sahip olabilmektedir ;

 1. Otomasyon ve Bilgisayar Kontrol sistemleri Fakültesi Bölümü
 2. Elektronik Lazer Teknikleri Bölümü
 3. Termik Gaz Kaynağı Fakültesi Bölümü
 4. İnşaat ve Yapı Yönetimi Bölümü
 5. Elektrik bölümü
 6. Elektromekanik Bölümü
 7. Enerji Temini Bölümü
 8. Enerji Yönetimi Bölümü
 9. Bilgisayar Sistemleri Ağları Bölümü
 10. Bilgisayar İstihbaratı Bölümü
 11. Otomasyon Makine İnşaat Fakültesi Bölümü
 12. Araç (Araba) Onarım ve Restorasyon Bölümü
 13. Biyolojik ve Tıbbi Elektronik Enstrümantasyon Bölümü
 14. Radyo Mühendisliği Bölümü
 15. Telekomünikasyon Bölümü
 16. Televizyon Bölümü
 17. Finans Bölümü
 18. Ekonomi Yönetimi Bölümü
 19. Bilgi Bölümü
 20. Endüstri Bölümü
 21. Spor Yönetimi Bölümü
 22. Otomasyon ve Bilgi Ölçme Yöntemi Bölümü
 23. Otomobil ve Taşımacılık Yönetimi Bölümü
 24. Güvenlik Bölümü
 25. Yenilebilir Enerji Bölümü
 26. Ulaşım Sistemleri Bölümü
 27. Elektrik sistemleri Bölümü
 28. Matematik Bölümü
 29. Endüstriyel Ekonomi ve Organizasyon Bölümü
 30. Elektrik İstasyonları ve sistemleri Bölümü
 31. Sanayi ve ulaştırma elektromekanik otomasyon Bölümü
 32. Elektronik Bölümü
 33. Elektrik güç ve enerji yönetimi Bölümü
 34. Fizik ve Fotoniky Bölümü
 35. Bitki Koruma Bölümü
 36. Grafik Mühendisliği Bölümü
 37. Bilgisayar Bilimleri Bölümü
 38. İdari Yönetim Bölümü
 39. Bilgisayar sistemleri yönetimi Bölümü
 40. Sosyoloji Bölümü
 41. Eğitim Psikoloji Bölümü
 42. Siyaset Bilimi Bölümü
 43. Kültürel Çalışmalar Bölümü
 44. Optik Lazer Bölümü Bölümü
 45. Mimarlık Ve Kentsel Planla Bölümü ma
 46. İşletme ve Ekonomi Bölümü
 47. Metroloji Bölümü
 48. Endüstriyel Otomasyon Bölümü
 49. Materyal ve uygulamalı Mekanik Bölümü
 50. Radyo Teknik Bölümü
 51. Tıbbi Biyoloji Ekipman Bölümü
 52. Kimyasal Teknoloji Bölümü
 53. Teorik Elektrik Bölümü

Yukarıda yazmış olduğumuz teknik eğitim verilmekte olan bölümler dahilinde sizde üniversite sınavı stresini yaşamdan, üniversite sınavına girme gereği duymadan kaliteli bir şekilde teknik eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile üniversitemiz bünyesinde alacağınız lisans eğitimi dahilinde mezun olduğunuz takdirde elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemizde bulunan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dahilinde çalışmalarınızı yürütme imkanına sahip olacaksınız. Yani bu alanda ülkemiz sınırları içerisinde yer alan kesimlerde üniversite dahilinde elde etmiş olacağınız diploma ile beraber kendi isteğinize bağlı olmak üzere dilerseniz kendi iş yerinizi açma imkanına sahip olabilirsiniz ya da elde etmiş olduğunuz bu diplomalar ile beraber bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili olarak öncelikli olarak yapmanız gereken şey 0212 244 66 00 numaralı telefon hattından Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine ulaşmaktan geçmektedir. Bu alanda yapacağımız çalışmalar dahilinde ilerleyen süreçte Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim sürecine tabii tutulma imkanına sahip olacaksınız. Yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir teknik mühendis olma imkanına sahip olacaksınız. Ects kredi sistemi ile beraber yılda iki kez kullanılmakta olan kanaat notu ile beraber bir üst sınıfa geçişiniz sağlanmaktadır.Ukrayna’nın en prestijli eğitim kurumlarından biri olarak bilinmekte olan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim alabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir bölüm bitirerek geleceğiniz için eğitim yatırımlarını genç yaşta yapabilirsiniz. Üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına da girmiş olmanıza gerek yok. Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim alabilmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Lise ya da lise dengi bir okuldan alacağınız diplomalar ile beraber doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile irtibata geçerek konu ile ilgili yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelere sahip alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli işlemleri yapılandırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir teknik eğitim imkanına sahip olabilirsiniz. Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Bu üç dilden en az bir tanesini ileri düzeyde akıcı bir aksana sahip bir şekilde kullanabiliyorsanız doğrudan lisans eğitimi için çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Fakat bu üç dilden en az bir tanesini iyi düzeyde bilmiyorsanız öncelikli olarak sizi bir yıl kadar sürecek olan hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Bu hazırlık eğitiminde öğrencilerimiz yapacakları çalışmalarda kaliteli bir şekilde eğitilmektedir.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak biliniyor. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalarda öncelikli olarak öğrencileri sadece pasif birer alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri sadece bir verici olarak görmekten ziyadece öğrenciler ile öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha iyi bir hal almasını sağlayacak şekilde yapılandırılması için gerekli çalışmaların alt yapı hazırlıklarının yapılmış olduğunu rahat bir şekilde gözlemleme imkanına sahip olabilmekteyiz. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz konulara karşı araştırma yönetmi ile bilgi sahibi oluyor. Projelendirme ve uygulama çalışmaları ile beraber konuya karşı tam hakimiyeti kazanmakta olan öğrencilerimiz için bir de sunum çalışması yapılarak konuya olan hakimiyetin test edildiğini gözlemleme imkanına sahip olabiliyoruz.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde uygulanan bu eğitim sistemil ile beraber öğretmenin sunmuş olduğu konu başlıklarının öğrencilerin kendi ekip arkadaşları ile beraber tercih etmeleri neticesinde yapacakları bir çalışma ile gerek Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde yer alan kitaplarda gereke ise Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde bulunan bilgisayar laboratuvarlarından bu alanda detaylı bilgiler alınabiliyor ya da öğrencilerimizin bu araştırma çalışmalarına karşı yeterli bilgilere ulaşamamaları gibi bir durumda öncelikli olarak konunun uzmanı kişiler ile ayarlanmakta olan görüşmelerde öğrencilerimizin yapacakları röpörtajlarda konu ile ilgili olarak dtaylı bir şekilde bilgi edinmeleri sağlanmaktadır.

Sizde böyle bir eğitim sistemi dahilinde Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim alarak yurt dışında eğitim imkanından faydalanmak isterseniz öncelikli olarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinden konu ile ilgili detaylı bilgiler alabiliyorsunuz. Alacağınız bu bilgiler doğrultusunda kaliteli bir çalışma hayatı sürmeniz mümkün olacaktır. İyi bir eğitim alarak geleceğinizi iyi bir hale getirmek tamamen sizlerin elinde olacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir dünyada yaşantınızı sürmeniz mümkün olacaktır. Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız durumunda sizde üniversite sınavı stresini yaşamadan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde teknik eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu