Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi ; Odessa Karadeniz'e kıyısı olan, son derece önemli askeri ve ticari liman kentidir. Bu şehir, bölgenin

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde iyi bir eğitim alabilirsiniz. Alacağınız bu eğitimler dahilinde yapacağınız çalışmalar ile beraber öncelikle eğer İngilizce bilginiz yoksa bir yıllık hazırlık sürecine tabi tutulacaksınız. Bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir eğitim sürecine tabi tutulacaksınız.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi bünyesinde yer alan bölümlere bakacak olursak görüyoruz ki ;

  1. Deniz Hukuku Fakültesi Bölümü
  2. Liman Mekanizasyonu Bölümü
  3. Ekonomi ve Yönetim Fakültesi Bölümü
  4. Taşımacılık Teknoloji ve Sistemleri Fakültesi Bölümü
  5. Gemi Mühendisliği Bölümü
  6. Su taşımacılığı Bölümü

Sizde dilerseniz iyi bir eğitim almak için Odessa ulusal denizcilik üniversitesinde eğitim alma imkanına sahip olarak bu bölümlerden birinde eğitim görebilirsiniz. Üniversitemiz dahilinde alacağınız eğitim ile beraber elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu yani YÖK denkliği ile beraber üniversitemizden ede edeceğiniz diplomaların ülkemiz sınırları dahilinde yer alan bütün illerinde geçerli olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek sizin ellerinizde olacaktır. Üniversitemiz dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi olarak bütün dünyanın kullanmaya çalıştığı Bologna eğitim sürecine tabii tutulacaksınız. Bu eğitim sistemi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile beraber öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalogları çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenin öğrenciye vereceği konu başlıkları dahilinde öğrencinin ekip arkadaşları ile beraber yapacağı tercih neticesinde bu konuya bir araştırma sağlaması gerekmektedir.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi Eğitim

Öğrencilerin bu konuda yapacakları araştırmaları Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi araştırma kütüphanelerinde ya da Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst sınıfta yer alan bilgisayar laboratuvarında iyi bir araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırma kaynaklarının sizin ya da ekibiniz tarafından yetersiz görülmesi durumunda ise yapacağınız çalışmalarınızı alanında uzman kişiler ile beraber yapacağınız röportajlar dahilinde iyi bir bilgi taslağı oluşturacak düzeyde hazırlama imkanına sahip olabileceksiniz

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi ile beraber iyi bir eğitim alarak geleceğinizi garanti altına almak isterseniz yapmanız gereken ya da uymanız gereken bir takım şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan bazıları ise şunlardır: Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu durumun akabinde ise sağlıklı olduğunuzu gösteren bir sağlık kuruluşu tarafından alacağınız sağlık raporunun heyet tarafından onaylanmış olması gerekiyor aynı zamanda elde ettiğiniz bu sağlık raporu ile beraber tercüme edilmiş olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu raporun noter huzurunda onaylanmış olması ve kaymakamlık tarafından bir onay almış olması gerekiyor.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde elde edeceğiniz diplomaların ülkemiz sınırları içerisinde bulunan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliğinden dolayı geçerli olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır. Odessa Denizcilik Üniversitesi öğrencileri 1 yıl hazırlık bölümü olmak üzere 5 yıldır. Ayrıca üniversitede lisans yüksek lisans ve doktora yapma gibi bir takım imkânlarınız da bulunmaktadır. Yurt dışından gelmekte olan öğrencilerimiz için öncelikli olarak iyi bir İngilizce bilgisine sahip olmanız istenmektedir. İyi bir İngilizce bilginiz yoksa sizi ilk yıl hazırlık sınıfına alacağız ve bu süreç içerisinde akıcı bir aksana sahip İngilizce bilginiz olacaktır. Sizde Odessa  Denizcilik Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim almak isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Ekibimiz bu alanda uzmanlaşmış bir kadroya sahip olmakla beraber  sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

Ukrayna Üniversiteleri Yüksek Lisans;

Ukraynalı yüksek lisans dereceleri için son başvuru tarihleri ​​yıl boyunca devam ediyor. Ukrayna’da yüksek lisans derecesi için eğitim süresi 1 ila 1.5 yıldır. Bir Ukrayna üniversitesinden yüksek lisans derecesi almak için bir lisans derecesi yeterlidir.

#odessadenizcilik #ukraynagemikaptanlığı #ukraynadagemikaptanlığı #ukraynadenizcilik #ukraynadadenizcilik #ukraynadadenizcilikeğitimi #ukraynadenizcilikeğitimi #kaptanlıkdikeygeçiş #yurtdışındagemikaptanlığı #yurtdışındadenizcilik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Odessa Denizcilik Üniversitesi-Sokak Görünümü

Ukrayna Odessa da Bulunan Odessa Denizcilik Üniversitesi-Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!