Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla

Muğla ve çevresinde ikamet eden sevgili gençlerimiz için Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla şubemiz her zaman hizmete hazır. Öğrenci danışmanlarımızdan..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla

Ukrayna’da üniversite eğitimi alma fikrine ne dersiniz? Yurtdışı eğitimini kapılarını aralayan Ukrayna Üniversiteleri Türk öğrencilere kapılarını sonuna kadar açıyor. Muğla ve çevresinde ikamet eden öğrenciler Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla sayesinde kaliteli bir danışmanlık hizmet alma hakkına sahip oluyor. Eğitim danışmanlığı hizmetinden beklediğiniz her şeyi sizlere sunuyor ve gelecek hayallerinize göre bir eğitim programına sizleri dahil ediyoruz.

Türkiye’de iyi bir eğitimi danışmanlığı hizmeti almak liseden mezun olan öğrencilerin üniversite hayatı ve gelecekleriyle ilgili doğru bir karar vermelerine olanak sağlamaktadır. Eğitim danışmanları tarafından kişilerin bireysel analizleri yapılmakta ve uygun üniversite ve hangi bölümde okuması gerektiği tespit edilmektedir. Öğrencilere uygun üniversite ve bölüm tercihi yapıldıktan sonra üniversite başvuru sürecinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ukrayna Üniversiteleri’ne danışmanlar aracılığıyla başvuru yapıldıktan sonra kabul süreci başlayacaktır. Ukrayna Üniversitelerinde öğrencilere kabul geldikten sonra eğitim danışmanlığı hizmeti çerçevesinde vize başvurusu gerçekleştirilecek ve yolculuk organizasyonu yapılarak öğrencilerin Ukrayna’ya ulaşması sağlanmaktadır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla sizleri Ukrayna’da da yalnız bırakmıyor. Ukrayna temsilciliklerinde bulunan eğitim danışmanlarımız sizlere danışmanlık ve destek hizmeti sunmaya devam ediyor. Öğrenciler danışmanlar aracılığıyla havaalanında karşılanıyor ve konaklayacağı yerlere transfer ediliyor. Ukrayna’da yabancılık yaşamadan konaklama merkezine danışmanlarımız transferinizi ağlıyor ve sizleri Ukrayna’ya yerleştiriyor.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Muğla hem Ukrayna’ya hem okuduğunuz şehre hem de okuduğunuz üniversiteye uyum sağlayabilmeniz için oryantasyonlar düzenliyor. Ayrıca Ukrayna’da konaklayacağınız yurt veya ev konusunda da danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Üniversite Kayıt

Üniversiteye kayıt ve ikamet izni için danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. İyi bir eğitim danışmanlığı çerçevesinde acil durum desteği sağlanmaktadır. Acil durum desteği çerçevesinde öğrencilerin ihtiyacı olduğu her an danışmanlarımız destek sunabilmektedir.

Ukrayna’da üniversite eğitimi almaya karar veren öğrenciler ilk yıl hazırlık eğitimi alıyor. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinden herhangi birini seçen öğrenciler hazırlık sınıfını tamamladıktan sonra üniversite başvuru danışmanlığı hizmeti alabilmektedir. Danışmanlarımız sayesinde Ukrayna’ya ve üniversiteye en kısa sürede adapta olacak ve kendinizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Ukrayna’da üniversite eğitiminin kapılarını aralamak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde hayatını değiştiriyor. Hayatlarının farklı bir yöne savrulmasını sağlayan öğrenciler hem iyi bir eğitim hayatı hem de planladıkları kariyer hedeflerini gerçekleştirdiğinde mutlu oluyor. Sizlerde Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ailesine katılı ve Ukrayna’da üniversite okumanın keyfini yaşayın. Her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan Eurostar Eğitim Danışmanlığı her yıl binlerce Türk öğrenciyi Ukrayna’ya gönderiyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!