Kiev Mimarlik ve inşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Mimarlık eğitiminizi almak, inşaat mühendisliği fakültelerinde amaçladığınız inşaat mühendisliği eğitimi almak için Ukrayna Üniversiteleri'ni tercih..

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi nde yurt dışında iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerden yararlanarak konu ile ilgili olarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz ve bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde kaliteli bir şekilde sistematik bir düzeyde kaliteli bir şekilde iyi bir lisans eğitimi alarak başarılı bir yaşam için iyi bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde alacağınız eğitimlerde Ukrayna’da konaklama ihtiyacı duyacaksınız elbette. Bu aşamada dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde yer alan yurtları tercih edebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde sizlere sunulmakta olan yurtlarda çamaşır, bulaşık, yemek, ütü, temizlik vb. gibi sıkıntınız olmadan aylık belirli bir ücret karşılığında konaklama imkanına sahp olabilirsiniz.

Dolayısı ile dilerseniz bu alanda yurtlarımızdaki mantıklı teklifleri değerlendirebilirsiniz ya da dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi çevresinde yer alan eşyalı evlerden birini kafa dengi olan arkadaşlarınız ile birlikte kiralayarak eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz. Fakat şu bir gerçektir ki üniversite hayatında evde kalmak beraberinde bir takım tatlı sorumluluklarıda getirmektedir. Bu konuda öncelikli olarak iyi bir şekilde düşünnmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır ya da seçenekler arasında Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi çevresinde yer alan evlerden bazı aileler yurt dışından gelmekte olan öğrencilere katkı sağlamak için bir odasını belirli sorumluluklar ve kurallar çerçevesinde kiralamaktadır. Sizde dilerseniz bu şekilde bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde verilmekte olan eğitimlerde kullanılan bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda sürdürülmekte olan çalışmalarda sizlerde başarılı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Eğitim

Dolayısı ile sizlerde bu alanda yapacağınız çalışamalar ile beraber Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinden elde edeceğiniz diplomalar ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir yaşama sahip olabilirsiniz. Bu alanda dünyadaki birçok üniversite eğitim sistemi olarak bologna eğitim sistemine geçmiş durumdalar. Bologna eğitim sistemi dahilinde kullanılmakta olan ects kredi transfer sistemi mevcuttur. Bu sistem kişiyi bilgiyi hazır alan pasif bir kişi olarak görmekten çok bilgiyi araştıran kullanan ve uygulayan kişi olarak görmekte ve kişiyi çalışmaya teşvik etmektedir. Öğretmenlerin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrenciler bu konu ile ilgili araştırmaları dilerse

Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde araştırma çalışamlarını yapabilirler, bunun yanı sıra konunun uzmanı olan kişiler ile yapacakları görüşmeler ile beraber çok daha iyi bir düzeyde araştırma çalışması yapabileceği gibi dilerseler Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım ve ağ alt yapısı ile beraber gelişmiş bir sisteme sahip bilgiyasar laboratuvarlarında konu ile ilgili araştırmalarını yapabilirler.

Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya,  Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde dilerseniz doğurdan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!