Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Ukrayna'nın başkenti olan Kiev'de eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için, teknik eğitim alabilecekleri son derece önemli bir eğitim kurumu..

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

48 Milyon kişiye sahip nüfusu ile yurt dışında eğitim imkanı vermekte olan Ukrayna’da eğitim görmek istermisiniz? Üstelik Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de Kiev ulusal teknik  (Politeknik) üniversitesinde bologna eğitim sisteminin hakim olduğu kaliteli, nezih bir ortamda. 41000 üzerinde öğrenciye sahip olan Kiev ulusal teknik (Politeknik)  üniversitesi dahilinde her yıl 50 ülkeden fazla öğrencinin başvuru yaptığı yaklaşık olarak her yıl 2000 kişilik yurt dışından öğrenci kabul etmekte olan Kiev ulusal  (Politeknik) teknik üniversitesinde alacağınız eğitim sayesinde iyi bir geleceğe başlamak sizin elinizde.

Kiev teknik (Politeknik)  üniversitesi dahilinde verilmekte olan Rusça ya da Ukraynaca eğitim dolayısı ile bu dillerden en az birini biliyorsanız hazırlık sınıfı eğitimi almadan doğrudan lisans eğitimine başlamaktasınız. Fakat bu dillerden en az bir tanesini bilmiyorsanız sizi bir yıllık güzel bir hazırlık eğitimi bekliyor. Bir yıllık hazırlık eğitimi süresi boyunca öğrenciyi en iyi şekilde yabancı dil eğitimi vermekte olan Kiev ulusal teknik (Politeknik)  üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim sağlanmaktadır.

Öğrenciyi sadece bir alıcı olarak görmemekte ve öğretmeni ise sadece bir verici olarak görmemekte olan bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciyi daima araştırmaya yönelik bir şekilde bilgiye erişen sıfatında, öğretmeni ise daima öğrenciye maksimum verimi sağlayacak şekilde donatmakta olan bologna eğitim sistemi dahilinde öğrenci aynı zamanda ekip arkadaşları ile yapacağı araştırmalar dahilinde elde edeceği görsel ve metinsel taslaklar ile beraber bir uygulama yaparak araştırmakta olduğu konunun geçerli olduğunu ya da bu konunun yanlış bilgiler içermekte olduğunu doğrusunu yapacağı çalışma ile kanıtlıyo olduğunu göstermekte olduğu bir uygulama ile beraber bu çalışmayı sürdürmekte olduğu ekip arkadaşlarınıda yanına alarak yaklaşık olarak elli ülkeden din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin her yıl aralarına katılmakta olan iki bin öğrenci kontenjanlı bir eğitim kurumunda yapacakları sunum ile beraber etcs kredi sistemi adı verilmekte olan bu sistemde bir üst sınıfa başarılı bir şekilde geçişleri sağlanmaktadır.

Kiev Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi Eğitim

Yurt dışında alacağınız eğitimler dahilinde ilerleyen süreçte çalışma hayatınızda büyük kolaylıklar ile karşılaşacağınızdan süpheniz olmasın eğer bir iş veren ile görüşüp şartlar uygun kılındığı takdirde çalışmaya başlarsanız Kiev ulusal teknik (Politeknik)  üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanın yurdumuz sınırları içerisinde her köşede geçerli olduğunu belirtmeliyiz. Bu sistem dahilinde bir işletmede çalışmakta olduğunuzu göz önünde bulundurursak çalışmalar dahilinde ekip arkadaşlarınız olacak ve iş bölümü yapacaksınız.

Alanında mühendislik eğitimi almış olduğunuz konu ile ilgili olarak karşınıza çıkabilecek soru ya da sorunlara karşılık olarak hep beraber bir çaba sarfedeceğinizden dolayıda rahat bir çalışma ortamı, nezih bir çalışma ortamı, iyi dostluklar sizi bekliyor olacak.

Tüm bunların yanı sıra alacağınız Rusça ya da Ukraynaca dil eğitiminden dolayı günümüzde aranakta olan ingilizce dili yanı sıra sizin farklı bir dil biliyor olmanızda işletme dahilinde daima ön plana çıkmanıza katkı sağlayacaktır ve sizi iyi bir kariyer yaşantısı bekliyor olacaktır. Tüm bunlar dahilinde Ukranya’nın başkenti olan Kiev’de eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Bu şartlar altında eğitim görmek isterseniz bir an önce  Euro Star Yurt Dışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisi numarası olan 0212 244 66 00 numaralı telefon hattı ile iletişime geçerseniz ya da yurtdisiegitim@hotmail.com.tr mail adresini kullanarak veya doğrudan İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5  Taksim/ İstanbul/ Türkiye adresinden ofisimizi ziyaret ederek alanında uzman kişiler tarafından sizlere yardımcı olacak personelimiz ile irtibata geçmiş olacaksınız. Tüm bunlar dahilinde yapılacak sözleşme ile beraber yurt dışında eğitim imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Yüksek Lisans;

Ukraynalı yüksek lisans dereceleri için son başvuru tarihleri ​​yıl boyunca devam ediyor. Ukrayna’da yüksek lisans derecesi için eğitim süresi 1 ila 1.5 yıldır. Bir Ukrayna üniversitesinden yüksek lisans derecesi almak için bir lisans derecesi yeterlidir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!