Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi, eğitim hayatına 2004 yılında başlamıştır. Günümüzde, dört fakültesi, iki enstitüsü ve yirmiye

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek istermisiniz? Eğer yurt dışında eğitim görme gibi bir imkanınız var ise Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) sizin için kaçırılmayacak bir fırsat olacaktır. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde eğitim görmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nden mezun olduğunuz durumda ülkemizde geçerli olan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği sistemi ile beraber yurdumuz sınırları içerisinde yer alan her yerde çalışma imkanına sahip olabileceksiniz.

Bu alanda alacağınız bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir yaşam için ilk adımı alacağınız lisans eğitimi ile beraber belirlemiş olacaksınız. Başarılı bir şekilde sürdüreceğiniz lisans eğitimi ile beraber bunun akabinde dilerseniz elde edeceğiniz diploma ile beraber kendi iş yerinizi açarak çalışma imkanına sahip olabileceğiniz gibi dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışarak hayatınızı şekillendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu süreç içerisinde öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile sizlere yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımızdan konu ile ilgili gerekli detayları öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak için ;

  • Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Lise ya da lise dengi bir okuldan elde etmiş olduğunuz bu diploma ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) kayıt işlemleri yapılacaktır.
  • Sağlıklı olmalısınız. Türkiye Cumhuriyesi Sağlık Bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda yer alan heyet huzurunda aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporuna ihtiyacınız olacaktır. Bu sağlık raporunun tercüme edilerek noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanmış olması gerekiyor. Elde edeceğiniz bu sağlıklıdır raporu ile beraber Ukrayna‘da eğitim vizesi için gerekli olan işlemlerde kullanılacaktır.
  • Yirmi beş yaşından büyük olmamalısınız. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde verilmekte olan eğitim dilleri Rusça, Ukraynaca ve İngilizcedir. Eğer bu üç dilden biri ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekiyor. Çünkü bu alanda yapılacak olan bir çalışma ile beraber Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde bir yıllık hazırlık eğitimi süreci sizleri bekliyor olacaktır.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde eğer bu üç dilden biri ile ilgili yeterli bir bilgiye sahipseniz akıcı bir aksana sahip bir şekilde dil bilginiz var ise yaş problemi yoktur. Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm ile ilgili lisans eğitimi süreci sizin için doğrudan başlatılacaktır.

Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim almak için bu şartlara uyum sağlıyor iseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefonu olan 0212 244 66 00 numaralı hattı arayarak alanında kaliteli bir hizmet anlayışı yürütmekte olan ekip arkadaşlarımızdan konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgiye sahip olabilirsiniz.Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemidir.

Bologna eğitim sistemini biliyoruz ki bütün dünyanın kabul etmiş olduğu başarılı bir eğitim sistemidir. Bu eğitim ile beraber öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmek ya da öğretmenleri sadece bir verici olarak görmek yerine öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal aldığını gözlemlememiz mümkün olacaktır.Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde verilmekte olan bu eğitim sistemi ile beraber dilerseniz sizde kaliteli bir çalışma hayatına sahip olabilirsiniz. Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )nde eğitim görmek için üniversite sınavı stresi yaşamanıza ve üniversite sınavına girmenize gerek yoktur.

Ukrayna Üniversiteleri Yüksek Lisans;

Ukraynalı yüksek lisans dereceleri için son başvuru tarihleri ​​yıl boyunca devam ediyor. Ukrayna’da yüksek lisans derecesi için eğitim süresi 1 ila 1.5 yıldır. Bir Ukrayna üniversitesinden yüksek lisans derecesi almak için bir lisans derecesi yeterlidir.

#odessahumaniterüniversitesi #odessaüniversiteleri #odessadişhekimliği ukraynadadişhekimliği #ukraynadişhekimliği #ukraynaüniversiteleridişhekimliği #ukraynadadişhekimliğieğitimi #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #dişhekimliğitamamlama #ağızdişsağlığılisanstamamlama #dişprotezlisanstamamlama #ukraynadikeygeçiş

Uluslararası Humaniter Üniversitesi-Sokak Görünümü

Ukrayna Odessa da Bulunan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi-Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!