Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale ; Çanakkale ve çevresinde bulunan gençlerimiz, Ukrayna'da eğitim olanakları hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız bünyesinde..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale hem Çanakkale hem de Türkiye’deki tüm üniversite çağındaki öğrencilere eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyor. Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin hayalini kurduğu görkemli yurtdışı eğitimi Ukrayna’da. Sizlerde Ukrayna Üniversiteleri’nde eğitim almanın avantajlarını yaşamak istiyorsanız sizi danışmanlık büromuza bekliyoruz. Tüm Ukrayna Üniversitelerini yakından tanımak ve bölümler hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için öğrencilerimiz danışmanlarımızla görüşmeler yapacaktır.

Üniversite öğrencileri son zamanlarda Ukrayna Üniversitelerini tercih ediyor. Hem ekonomik açıdan cazip olan Ukrayna’da yaşam maliyetlerinin düşük olması da öğrencileri cezbediyor. Üniversite maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayan öğrenciler sadece eğitimine odaklanıyor. Ukrayna Üniversitelerinde eğitimin devlet tarafından desteklenmesi nedeniyle eğitim maliyetlerini düşük olduğu örülmektedir. Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında Ukrayna Üniversiteleri çok ucuz kalıyor.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale sizlere Ukrayna eğitim maliyetleri hususunda da yardımcı olmaktadır. Ukrayna’da yıllık üniversite maliyetleri 2000 dolar ile 6000 dolar arasında değişiklik göstermektedir. Danışmanlık firmamız sizlere üniversitelerin ve bölümlerin fiyatları konusunda yardımcı olacak. Ukrayna’da üniversitelerin eğitim maliyetinin düşük olması nedeniyle dünyanın dört bir yanında öğrenci kabul etmektedir.

Yaşam Ücretleri

Ukrayna üniversite ücretlerinin yanı sıra konaklama ücretleri de öğrenciler için önem arz etmektedir. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Çanakkale olarak konaklama aşamasında da öğrencilerimizin yanında yer alıyoruz. Konaklama ücretleri konusunda danışmanlarımı sizlere yardım edecektir. Kendinize uygun konaklama şeklini belirledikten sonra konaklama ücretlerini danışmanızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Ukrayna’da yıllık olarak kiraladığınız yurt odası ücretiniz 600 doları geçmeyecektir. Konaklama açısından da uygun olan Ukrayna Üniversiteleri konaklama açısından da öğrencilerin karşısına cazip tekliflerle çıkıyor.

Öğrencilerin sosyal giderleri için yaptıkları aylık ortalama harcama 3500 dolardır. Öğrenciler 350 doları hem beslenme hem ulaşım hem harçlık hem de sosyal yaşam giderleri için kullanabilmektedir.

Ukrayna ülkesi şehirleriyle anlam kazanan bir ülkedir. Özellikle herkesin bildiği şehirler arasında yer alan Kiev, Odessa ve Harkov gibi şehirlerde öğrenciler kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Türk öğrenciler Ukrayna’nın tarihi ve kültürel zenginlikleri sayesinde vizyon kazanarak birikimlerini arttırma fırsatına sahip oluyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizleri Ukrayna’nın büyülü ve etkileyici sosyal hayatı ve kaliteli eğitimi adresi Ukrayna Üniversitelerine bekliyor. Dünyanın pek çok ülkesinde öğrenci çekmeyi başarabilen Ukrayna Üniversiteleri dünya genelinde dikkatleri üzerine topluyor. Kolay bir şekilde öğrenci kabulü yapan Ukrayna Üniversiteleri bölümlere kontenjanlarına göre öğrenci alımı yapmaktadır. Hangi bölümü seçeceğine karar veren öğrenciler kayıt ve vize işlemlerini başlatabilme hakkına sahip oluyor.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!