Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi kurulduğu günden bu yana başarılı çalışmalara imza atmış seçkin bir yükseköğretim kurumudur. Kurum geçen yıllar ile birlikte hizmet çıtasını sürekli yükseltmiş en son olarak Ukrayna’nın 10 başarılı üniversitesi arasına girmiştir. Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi 2010 yılında ulusal endüstri lideri unvanına hak kazanmış, 2015 yılında ise Lviv halkınca en başarılı özel yükseköğretim kurumu unvanını almıştır. Başarıları halk tarafından da takdir edilen bu ayrıcalıklı eğitim kurumu, Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi 5 ayrı fakültede eğitim vermektedir. Gelişen dünya düzeni içinde artık yabancı ülkelerden de öğrenci kabul eden Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi, adını dünya genelinde duyurmaktadır. Gerek uluslararası hukuk alanında gerekse uluslararası ekonomi dallarında her yıl mezun veren kurum birçok başarılı hukuk adamı ve iş adamının akademik eğitimini tamamladığı kurum olarak unvan yapmıştır.

Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi 4. akreditasyon seviyesindedir ve sunduğu eğitim Avrupa üniversiteleri birliği tarafından da desteklenmektedir. Uyguladığı eğitim sisteminde öğrencinin uygulanabilir ve pratik bilgi ile hayata hazırlanması ve dolayısı ile iş hayatında değerlendirebileceği yönde eğitim alması esas amaçtır. Bu doğrultuda öğrenci aydın, modern ve dünya görüşüne sahip akademisyenler tarafından eğitim görür ve derslik ortamında sahip olduğu bilgiyi uygulama dersleri ile deneyimler. Bu sayede bilgisini uygulama imkânı bulur. Diğer tarafta staj programları konferans seminer ve panel gibi etkinliklerde görev alarak iş hayatının içinde kendisini gösterebilme fırsatı yakalar.

     Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi’nin sayısız avantajlarının arasında ilk göze çarpan taban puan uygulaması öğrenci kabulüdür. Bu sayede öğrenci sınav kaygısı yaşamadan üniversite eğitimine hazırlanmaktadır. Sadece lise diplomasına sahip olması Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi’nde eğitim alması için yeterli sayılmaktadır. Ayrıca Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi’nin eğitim harç ücretleri de diğer Avrupa üniversite eğitim harç ücretleri ile mukayese edilemeyecek derece de düşüktür. Üstelik bu noktada Ukrayna’da hayat koşullarının da oldukça ucuz olduğu yeme içme ulaşım ve konaklama giderlerinin ve sosyal etkinliklerinde oldukça düşük fiyatta olduğunu da bu noktada belirtmekte yarar var.

     Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi, öğrencinin sosyal anlamda da dolu dolu bir üniversite hayatı yaşamasında etkili olmaktadır. Gerek kampüs içindeki sosyal etkinlikler, gerek spor aktiviteleri ve sanatsal etkinlikler öğrencinin kişisel anlamda da kendisini geliştirmesine katkı sağlamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı diğer Avrupa üniversiteleri gibi Lviv İşletme Ve Hukuk Üniversitesi ile güçlü bağlantılara sahiptir. Bu sebeple bu seçkin eğitim kurumda akademik eğitim almak isterseniz hemen Eurostar ile iletişim kurmanız en mantıklı seçim olacaktır. Konusunda uzman kadrosu ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kısa süre içinde en sağlıklı biçimde kayıt işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu