Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi Ekonomi alanında eğitim almak, öğrencilerimizin birçok alanda kariyer yapmalarını sağlar. Ekonomi, işletme..

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Kaliteli bir ekonomi eğitimi ile hayatınıza yön vermeye ne dersiniz? Alacağınız bolgona eğitim sistemi ile beraber iyi bir üniversitede iyi bir yabancı dil eğitimi ile Ukrayna’nın en saygın, en prestijli üniversitelerinden birinde eğitim görmek sizinde hakkınız..

 1. Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü
 2. Finansal ve Ekonomi Bölümü
 3. Muhasebe ve Ekonomi Bölümü
 4. Bankacılık ve Ekonomi Bölümü
 5. Uluslar arası İktisat Bölümü
 6. Ticaret Bölümü
 7. İş eğitim Merkezi(MBA) Bölümü
 8. Felsefe Bölümü
 9. Tarih Bölümü
 10. Siyaset Bilimi Bölümü
 11. İktisat İnsan kaynakları Bölümü
 12. Hukuk Bölümü
 13. Tarım ekonomisi Bölümü

Bölümlerinden bir tanesini tercih ederek eğitim görmeye başlayabilirsiniz. Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok aynı zamanda üniversite sınavına girmenize de gerek yok aranan bir kaç şart var bu şartları yerine getiriyor olmanız yeterlidir..

Odessa Ekonomi Üniversitesinde eğitim görmek için: Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra aids olmadığınızı gösteren heyet tarafından onaylanmış bir sağlık raporu aranmaktadır. Elde edeceğiniz bu sağlık raporunun tercüme edilmiş bir şekilde noter huzurunda onaylanması ve aynı zamanda kaymakamlık tarafından da bir onay sürecine tabi tutulması gerekmektedir. Bunların yanı sıra öğrencimiz eğer Rusça ya da İngilizce bilgisi yok ise bir yıllık hazırlık sürecinden geçirilecektir. Bu hazırlık eğitimi dahilinde öğrencimizin iyi bir şekilde eğitim alabilmesi için yirmi beş yaşın üzerinde öğrenci kabul edilmemektedir. Bütün bu şartlara uygunsanız doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek işlemlerinizi alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız tarafından yapılamsını sağlayabilriiz. Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibimiz tarafından şimdiye kadar %100 Odessa Ekonomi Üniversitesi kayıt kabul başvurusu ve bunun yanı sıra %100 Ukrayna vizesi başvurusu alınmış olması Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibinin kalitesini ortaya çıkarmaya yetiyor. Aramızda yapacağımız sözleşme dahilinde iyi bir çalışma yürüteceğiz.

İyi bir eğitim alarak geleceğinizi güvence altına almalısınız. Bunun dışında yapacağınız çalışmalara bakacak olursak bir personel ağır şartlar altında çalışmakta ve bir çok eğitimsiz kişi ise en pis işlerde kullanılmaktadır. Dolayısı iel siz alanında en iyi şekilde eğitim alarak nezih bir çalışma ortamında rahat bir çalışma sergileyebilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar ile beraber ne kadar uzmanlaşırsanız çevrenizde o kadar saygın bir kişiliğe sahip olacaksınız ve o kadar aranan bir kişilik olacaksınız. Dolayısı ile çağdaş bir yaşam tarzınız rahat bir sosyal yaşantınız olacaktır. Çalışmalarınızı Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde bu yönde ilerletebileceksiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bütün dünyanın yaygın bir şekilde kullanmaya çalıştığı bolgona eğitim sistemidir. Bolgona eğitim sisteminde öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten aynı zamanda öğretmenleri ise sadece pasif birer verici olarak görmekten ziyade öğrencileri yapacakları çalışmalar ile beraber araştırmalara yönelik bir şekilde bilgi edinmeyi temel hedefleri arasına getirmiş, öğretmenleri ise öğrencilerin çalışmalarında katkı sağlamak ve onlara doğru olanı öğretmek maksadı ile çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır. Yılda iki kez öğretmenler tarafından kullanılmakta olan kanaat notu ile beraber bologna eğitim sisteminin getirmiş olduğu etcs kredi sistemi ile beraber öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalarda çok iyi başarılar elde etmektedir.

Sizde iyi bir eğitim alarak iyi bir yaşam sürmek isterseniz öncelikle Odessa Ekonomi Üniversitesinde iyi bir ekonomi eğitimi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!