Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir , ülkemizin en önemli şehirlerinde olduğu gibi, öğrenci danışmanlarımız tarafından, profesyonel..

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Ukrayna üniversite eğitimi almak için ideal ülkelerden biri. Hemen hemen herkesin büyük ilgi duyduğu Ukrayna ülkesinde eğitim almanın pek çok avantajını yaşayabilirsiniz. Ukrayna’da üniversite eğitimi almak için karar aşamasında olan öğrenciler eğitim danışmanlığı sayesinde net bir fikre ulaşabilecek. Aklınızı karıştıran düşüncülerden kurtulmak istiyorsanız Ukrayna’da üniversite eğitimi almak için Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir’e sizleri bekliyoruz.

Sizin de hayaliniz diğer pek çok genç gibi yurtdışında eğitim almaksa Ukrayna tam size göre bir ülke. He ekonomik açıdan cazip olması hem de aktivitelerle dolu bir ülke olması dolayısıyla kendinizi özel hissedeceksiniz. Ukrayna’ya kısa sürede adapte olacak ve Ukrayna’nın güzelliklerini keşfedip keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Ukrayna tarihi açıdan herkesi cezbeden bir ülke. Ukrayna’ya geldiğinizde modern izleri taşıyan bir ülkeyle karşı karşıya kalacaksınız. Farklı ülkelerden pek çok öğrencini bulunduğu Ukrayna’da çevrenizi çok geliştireceksiniz. Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir şubesi sizi Ukrayna’da eğitim alma hususunda bilgilendirecek. Sizlerin amaç ve hedeflerini tespit ettikten sonra size uygun üniversite ve bölümleri belirleyecek. Ukrayna Üniversiteleri sayesinde yurtdışında eğitim almanın avantajlarını yaşayacak ve bakış açınızı tamamen değiştireceksiniz.

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir Ukrayna’da üniversite eğitimi almak isteyen İzmirli öğrencileri bekliyor. Ukrayna’da yaşam koşullarını merak edenler için danışmanlık hizmeti oldukça faydalı bir sistem. İzmir eğitim danışmanlığı şubemizde Ukrayna’da eğitim standardı, konaklama, yeme içme ve ulaşım gibi pek çok konuda öğrenciler bilgilendiriliyor.

Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması eğitim danışmanlığı ve rehberliği alanında Ukrayna’yı tercih edecek öğrencilere destek oluyor. Ukrayna’da okumaya karar veren öğrencilerin ukrayna2yı tercih etmesindeki en önemli etken hem eğitimin kaliteli olması hem de eğitim ve yaşam giderlerinin ekonomik olmasıdır.

Ukrayna Ev Fiyatları

Ukrayna’yı tercih edecek öğrenciler okulların sağladığı yurtlarda konaklama imkanına sahip. Ayrıca Ukrayna’da öğrenciler kendilerine ev tutabilme imkanına da sahip. Ukrayna’da ev kiraları da diğer Avrupa ülkelerine göre dikkat çekici. Aylık kira bedelleri 600-1000 dolar arasında değişen evlerin fiyatları konforuna göre değişiyor. Ancak 3-4 kişi bir ev tuttuğunda konaklama maliyeti minimum seviyeye iniyor. Yeme içme giderlerinin oldukça düşük olduğu Ukrayna’da gençlerin çok sevdiği McDonald markasının sevilen menüsü Big Bag menü sadece 140 Grivna. 10 Grivna 4 Türk lirasına eşit.

Ukrayna’da öğrenciler sadece derslerle zaman geçirmiyor. Tiyatro, sinema, konser ve spor aktiviteleri ile öğrenciler sosyal yönlerini de geliştiriyor. Ukrayna’da kendi ayakları üzerinde durmayı başaran öğrenciler kendine güvenmeye başlıyor.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!