Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi ; Pedagoji alanında eğitimlerin doğru ve kapsamlı şekilde alınması demek, bu alanda çalışacak gençlerimizin sağlıklı birer pedagog olarak emek vermesini..

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna’da hizmet veren Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi 1805 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 250 yıldır eğitim alanında isim yapmış çalışmalara imza atan üniversite, her geçen yıl ile birlikte eğitim hizmeti çıtasını biraz daha yükseltmektedir. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ni bu kadar popüler kılan özellikleri incelenecek olursa, öncelikle Avrupa Üniversiteleri Birliği üyesi olması ifade edilebilir. Bu özellik kurumun verdiği eğitim hizmetinin Tüm Avrupa genelinde takdir gördüğü ve geçerli sayıldığı anlamını ifade etmektedir. Diğer taraftan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nin gerek Ukrayna ve diğer Avrupa ülkeleri gerekse Türkiye’den de öğrenci kabul ettiği bilinmektedir. Özellikle taban puan uygulamasına tabi olmadan öğrencilere eğitim alma hakkı tanıyan bu seçkin kurum, öğrencinin sınav stresi yaşamadan istediği alanda istediği nitelikte bir eğitim almasının önünü açmaktadır.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi hem fiziksel koşullar hem de eğitim hizmeti açısından öğrencinin eğitim talebini karşılayabilecek niteliktedir. Aynı Kampüs içinde yer alan 8 Eğitim binası, model elektronik kütüphane ve bir normal kütüphane, bir adet spor salonu birçok araştırma laboratuvarı ve bir adet yayın merkezi ile hizmet sunmaktadır. Üniversite kadrosunda yer alan profesör, doçent, doktor ve öğretim görevlileri her biri kendi alanında isim yapmış aydın ve model eğitimi benimseyen eğitimcilerdir. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ni üst sıralara çıkaran diğer bir özelliği isteyen kayıt aşamalarının sorun çıkmadan gerçekleşmesidir.

Öğrenci, diğer Avrupa üniversitelerinde mukayese edilecek olursa çok daha düşük eğitim harç bedeli ile nitelikli eğitimi ulaşabilmektedir. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ni popüler kılan diğer bir ayrıntı ise Ukrayna’nın birçok Avrupa ülkesinden ve dahi Türkiye’den çok daha ucuz yaşam koşulları sunmasıdır. Ekonomi yönünden kendini Son zamanda toparlamaya başlayan ülke, eğitime verdiği destek ile öğrenci yaşam koşullarını olabildiğince makul seviyede tutmaktadır. Bu da öğrencinin maddi sıkıntı yaşamadan konforlu bir biçimde dikkatini eğitimini vermesine olanak sunmaktadır. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi‘nin mavi diploma özelliği verilen eğitimin tüm dünya üzerinde geçerli kabul edilmesinin olanak sunmaktadır. Öğrenci Gelecek kaygısı yaşamadan mezun olduğunda nerede ve nasıl iş bulurum kaygısına düşmeden tüm dikkatini eğitimlere verebilmektedir.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen öğrencilere Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı her konuda yardımcı olmaktadır. Günümüzde bu alanda hizmet veren Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmaları arasında üst sıralarda yer alan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencinin gerek okula kayıt esnasında gerekse eğitim sürecinde her türlü desteğini sunmakta ve yeni yaşam koşullarını adapte olmasına yardımcı olmaktadır. Öğrenci böylesine köklü ve bilgi birikimine sahip bir aracı kurum ile bağlantı kurduğundan hiç sıkıntı yaşamadan okula kabul kayıt kabul işlemleri gerçekleşmekte ve sonrasında eğitim sürecinde de her türlü destek kendisine Eurostar tarafından sunulmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!