Ukraynada Eğitim Fiyatları

Ukraynada Eğitim Fiyatları

Ukrayna Üniversiteleri öğrencilere yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor. Ukrayna Üniversiteleri sayesinde hayallerinize bir adım daha yakınsınız. Hem kaliteli hem de makul fiyatlarla üniversite eğitimi almanın avantajlarını yaşamak için Ukrayna Üniversiteleri sizlere kapılarını aralıyor. Hiç beklemediğiniz kadar güzel bir üniversite hayatı yaşamak için tek yapmanın gereken Ukrayna Üniversitelerine kayıt yaptırmak. Ukrayna Üniversitelerine kayıt yaptırdıktan sonra Ukrayna şehri sizleri bekliyor olacak.

Ukrayna’da üniversite eğitimi almak oldukça cazip bir seçenek. Ukrayna’da eğitim fiyatları hem çok ekonomik hem de yaşama maliyetleriyle diğer pek çok Avrupa kentinden ayrılıyor. Yüksek kalitede akademik eğitim sunan Ukrayna ekonomik eğitim fiyatlarıyla öğrencileri şaşırtmaya devam ediyor. Yaşam maliyetlerinin uygun olması nedeniyle Ukrayna çok cazip ülkelerden biri haline geldi.

Sizlerde Ukrayna’nın sosyal hayatını keşfetmek için acele edin. Üniversite eğitimi dışında hareketli bir sosyal hayatı olan Ukrayna’nın ekonomi yönünden cazip fırsatlar sunması nedeniyle öğrencileri hareketli bir sosyal hayat bekliyor. Ukrayna’nın modern yaşamına adım atmanız için Ukrayna’da üniversite eğitimi almaya başlamanız yeterli.

Eğitim Maliyetleri

Ukrayna’da eğitim maliyetlerinin yanı sıra konaklama ve sosyal gider maliyetleri diğer Avrupa ülkelerine kıyasla oldukça ekonomik. Bir ailenin eğitim ve sosyal gider maliyetlerini karşılayabilmesi çok daha kolay. Ukrayna’da eğitim fiyatları 2000 dolar ile 6000 dolar arasında değişiyor. Hazırlık eğitimi alan öğrencilerin yıllık olarak ödeyeceği ücret ise 1500-2000 dolar arasındadır.

Ukrayna Üniversitelerinin ücretleri kadar yurtlarda cazip fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. Ukrayna’da ortalama bir yurdun kişilere maliyeti 25-50 dolar arasında değişiyor. Lüks yurt odaları da mevcut. Lüks yurtlarda kalmak isteyen öğrencilerin yurt maliyeti 60-90 dolara kadar çıkabilmektedir.

Ukrayna’da eğitim fiyatları kadar sosyal yaşamın gerektirdiği maliyetlerde oldukça önemlidir. Üniversite eğitimi almaya başlayan gençler lise çağından kurtularak üniversiteli bir genç olarak Ukrayna’da bulunuyor. Bu sebeple eğitim kadar sosyal hayatın da önemli olmaya başladığı bu dönemdi sosyal hayat giderlerinin uygun olması öğrenciler için oldukça önemli.

Ukrayna’da sosyal yaşam giderleri kişiden kişiye farklılık gösterse de beslenme, ulaşım ve sosyal yaşam giderleri için bir öğrenci ortalama 350 dolar harcamaktadır. Ukrayna’nın güzelliklerini keşfedebilmek için 350 dolar öğrencilerimize yetecektir.

Ukrayna Üniversitelerine kayıt olmak isteyen öğrencilerin Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman yanınızdayız. Sizler hem kayıt aşamasında hem de sonrasında bizlerle her zaman irtibat halinde olabilir ve ihtiyacınız olduğu zaman bizden destek isteyebilirsiniz. Ukrayna’da eğitim almak için sizleri bekliyoruz.