Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi

Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi

Kapsamlı ve uluslararası anlamda geçerliği olan hukuk veya ekonomi eğitimleri almak isterseniz, Ukrayna'da Donetsk hukuk ve ekonomi üniversitesi..

DONETSK HUKUK VE EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi 1930’lu yıllarda kurulmuştur. Kurulduğunda enstitü niteliğinde hizmet sunarken zaman içinde gelişen ihtiyaca cevap vermek amacı ile alan ve unvan değiştirmiştir. Günümüzde uluslararası hukuk ve uluslararası ekonomi alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan köklü bir yükseköğretim kurumudur.

Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi hem fiziksel açıdan hem de kadro ve donanım bakımından çağın ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir. Kampüs içinde yer alan bilgisayar donanımlı sınıflar, amfi ve uygulama alanlarının dışında çok zengin bir kütüphaneye de sahiptir.  Diğer taraftan Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’nin eğitim kadrosu incelendiği zaman her biri kendi alanında üstün başarılara imza atmış bilim adamlarından oluştuğu görülmektedir. Bu açıdan değerlendirildiği zaman öğrencinin Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’ni tercih ederek ne kadar mantıklı bir seçim yapmış olabileceği görülmektedir.  Gerek profesör ve doçentler gerekse öğretim görevlileri büyük bir özveri ile çalışmakta ve bilgi ışığını öğrencilere ulaştırmaktadır.

Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’ni bu kadar popüler yapan diğer bir özelliği de 4. seviye akreditasyon uygulamasına sahip oluşu ve bu uygulamanın haiz olduğu bir eğitim sistemini benimsemiş olmasından ileri gelmektedir. Yenilikçi modern ve uygulanabilir eğitim sisteminin benimsendiği kurum, bu sebeple gerek Türkiye’den gerekse dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerin ilgi odağı durumundadır. Dünya üzerinde kendisini hissettiren küreselleşme akımı Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’nde de kabul edilmiş ve 2016 yılında yurtdışından da öğrenci kabul edilmeye başlanmıştır. Ayrıca bu köklü eğitim kurumunun verdiği eğitim dünya genelinde kabul edilmektedir. Türkiye’de YÖK Kurumu da, Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’nin mezun ettiği öğrencilerine verdiği diplomayı kabul etmektedir. Böylece Türkiye’den de pek çok öğrenci sınav şartı aramayan bu üniversiteyi tercih etmektedir.

     Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim almayı hedefleyen öğrenci her şeyden önce Avrupa standartlarında üniversite eğitimi alabilmektedir. Ayrıca öğrenci bu kadar nitelikli ve iş hayatında değerlendirtebileceği eğitim için çok daha düşük meblağlarda eğitim harç ücreti ödemektedir. Ayrıca birçok Avrupa şehrinden çok daha ucuz olan Ukrayna’da küçük bir maliyet ile üniversite eğitimi alabilecektir. Diğer taraftan bir üniversite öğrencisinin ihtiyaç duyabileceği tüm sosyal olanaklar Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi’nde mevcuttur. Öğrenci kampüs içinde spor salonları, konser salonları, bilgisayar salonları ve öğrenci kulüplerinden yararlanabilmekte ve eğlenceli bir üniversite hayatı sürebilmektedir.

Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi ile bağlantı kurmak isteyen gençlere önerimin Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile bağlantı kurmaları olacaktır. Hem yıllardır bu alanda hizmet veriyor olmanın getirdiği tecrübe hem de bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile öğrencini kafasında oluşacak her soru cevap bulabilmekte, kayıt kabul işlemleri sağlıklı ve hızlı biçimde gerçekleşmektedir. Ayrıca öğrencinin eğitimi sırasında her türlü sorununa çözüm Eurostar tarafından bulunabilmektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!