Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı eğitimleri alarak, ülkemizde ve Avrupa Ülkeleri olmak üzere, birçok dünya ülkesinde kariyerinizi ...

Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı : Gemi kaptanlığı mesleğinin hayalini kuran öğrencilere Ukrayna’nın kapıları sonuna kadar açık. Özeli gemicilik fakültelerinde gemi kaptanlığı eğitimi alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Gemicilik üzerine kariyer planı yapan öğrenciler bu konuda özel eğitim sunan Ukrayna Üniversitelerini tercih ediyor. Sizlerde gemicilik üzerine bir kariyer hedefi belirlediyseniz hemen Ukrayna’da gemi kaptanlığı bölümü üzerine eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı bölümü her öğrencinin okumak istediği bölümlerden biridir. Her yıl yepyeni öğrencilere kapılarını açan Ukrayna Üniversiteleri farklı milletlerden öğrencileri Ukrayna’da buluşturuyor.

Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı bölümü okumak isteyen öğrenciler Ukrayna’nın Denizcilik Akademi olan Odessa Denizcilik Akademisi’ni tercih ediyor. 1930 yılında kurulan Odessa Denizcilik Akademisi uzun yıllardan beri gemicilik alanında öğrenci yetiştirmektedir. Odessa Denizcilik Akademisi’nin eğitim dili Rusça ve Ukraynaca olup genelde Rusça diliyle eğitim verilmektedir.

Gemi kaptanlığı eğitimi almak isteyen öğrenciler Odessa Denizcilik Akademisi’nde seyrüsefer, denizcilik astronomisi, gemi kontrol, denizcilik hukuk ve gemi işletmeciliği gibi pek çok ders alarak kendilerini geliştirme imkanına sahip olmaktadır.

Ukrayna’da gemi kaptanlığı bölümü üzerine eğitim alacak öğrenciler 4 yıl eğitim almaktadır. Ayrıca Odessa Denizcilik akademisini seçen öğrenciler 12 ay gemi stajı yapmaktadır. Pratik bilgileri uygulama imkanı sunan gemi stajı sonrasında öğrencilere gemi kaptanlığı diploması verilmektedir. Gemi kaptanlığı bölümü için öğrencilere 1 yıl hazırlık eğitimi verilmektedir. Gemi kaptanlığı bölümünde dil öğrenmek oldukça önemlidir. Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı bölümü üzerine alan öğrenciler dillerini ve kendilerini geliştirme imkanına sahip olmaktadır.

Odessa Denizcilik Akademisi’nde hazırlık eğitimi yıllık maliyeti 1500 dolardır. Ancak lisans bölümleri farklılık göstermekle birlikte cazip fiyatlarla denizcilik eğitimi almak mümkündür. Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı bölümünün akreditasyon seviyesi IV olarak belirlenmiştir.

Odesa Denizcilik Akademisi’nden mezun olarak diplomalarını almaya hak kazanan öğrenciler denizcilik ile ilgili pek çok kurum ve kuruluşta görev alma imkanına sahip oluyor. Odessa Denizcilik Akademisi öğrencilere pek çok avantaj sunuyor. Öğrenciler olimpik havuz ve spor kompleksinde kafalarını dağıtma imkanına sahip oluyor. Okulun bünyesinde büyük bir yemekhane ve hastane bulunması nedeniyle öğrenciler her türlü ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Odessa Denizcilik Akademisi Fakülteleri’nde eğitim almayı düşünüyorsanız sizler için doğru adres Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı. Gemi kaptanlığı yapmak isteyen siz değerli öğrencilerimizin kaydını Ukrayna’nın en ünlü denizcilik akademisi olan Odessa Denizcilik Akademisi’ne hiçbir aksilik yaşamadan gerçekleştiriyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!