Ukrayna Üniversiteleri

Ukrayna Üniversiteleri

Ukrayna Üniversiteleri , Ukrayna ve Avrupa Birliği arasında imzalanan Lizbon Anlaşması ile, Avrupa üniversiteleri ailesine katılmıştır. Bu çok önemli bir..

Ukrayna Üniversiteleri

Ukrayna Üniversiteleri ’nde eğitim almaya ne dersiniz? Ukrayna son yılların hızla yükselen ve eğitim standardı artan ülkelerinden biri haline geldi. Hem Avrupa’dan hem de Türkiye’den her yıl binlerce öğrenci Ukrayna Üniversiteleri’ne kayıt yaptırmaktadır. Her bölümün bulunduğu Ukrayna Üniversiteleri’nde eğitim alma ayrıcalığını yaşamak isteyen öğrenciler Ukrayna’da hem ekonomik hem de kaliteli bir eğitim alma fırsatına sahip oluyor.

Ukrayna Üniversiteleri’nde üniversite eğitimi almayı düşünen öğrenciler hiçbir sınava girmeden lisans eğitimini almaya başlamaktadır. Diğer ülkeler kıyasla Ukrayna Üniversiteleri sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Sınav stresine girmeden istediği üniversite ve istediği bölümde eğitim almak isteyen öğrenciler sadece lise diplomalarını getirerek kayıt olma şansına sahip oluyor Hangi liseden hangi dereceyle mezun olduğunuzun kayıt aşamasında hiçbir önemi yok. Sizlerde sınavsız üniversite eğitimi almak istiyorsanız Avrupa standartlarında eğitim imkanı sunan Ukrayna’yı tercih edebilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri’ne kayıt olmak isteyen öğrenciler Ukrayna Üniversiteleri’nin şartları, başvuru koşulları, sosyal yaşama ve gerekli evraklar hakkındaki bilgiyi Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ofislerinden öğrenebilmektedir. Aklınıza bir şey takılmadan Ukrayna ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruları Eurostar Danışmanlık firmasına sorabilirsiniz.

Ekonomik Üniversite

Ukrayna Üniversiteleri’nde eğitim almaya karar veren öğrenciler hazırlık eğitimi almaktadır. Kayıt işlemi gerçekleştirildikten sonra öğrencilere Ukraynaca ve Rusça hazırlık eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin hem dil öğrenmesine hem de kendilerini yetiştirmesine imkan sağlayan hazırlık sınıfında başarılı olan öğrenciler bölüme geçiş yapabilmektedir. Ukrayna Üniversiteleri’nde hazırlık eğitimi 2500 dolardır. Hazırlık sınavını geçen öğrenciler bölüme geçmekte ve bölümüyle ilgili dersleri almaya başlamaktadır.

Ukrayna Üniversiteleri’nin tercih etmek isteyen öğrenciler ekonomik bir eğitim almanın avantajlarını yaşayacak. Üniversite öğrenciler hem ekonomik bir şekilde lisans eğitimini tamamlayacak hem de Ukrayna Üniversiteleri standardında bir eğitim almanın farkını yaşayacak.

Ukrayna Üniversiteleri Avrupa standardında eğitim vermektedir. Teknik ekipmanlar ve uzman eğitim kadrosu sayesinde başarılı bir lisans eğitimi sizleri bekliyor. Ukrayna Üniversiteleri’nin lisans ücreti diğer ülkelere kıyasla oldukça ekonomiktir. Bu sebeple öğrenciler uygun fiyatlarla lisans eğitimi almanın konforunu yaşıyor. Sadece lisans eğitim ücretleri değil sosyal yaşam giderleri de Ukrayna’da oldukça uygundur.

Ukrayna Üniversiteleri bölümden mezun olan öğrencilerine Mavi Europass diploma vermektedir. Tüm dünyada geçerliliği olan Mavi Europass diplomalar Avrupa Birliği ile anlaşması bulunan tüm ülkelerde geçerli bir diplomadır. Dünyanın her yerinde denkliğini bulabileceğiniz Ukrayna Üniversiteleri’ne Türkiye’den de pek çok öğrenci gidiyor. Ukrayna Üniversiteleri diplomalarının Türkiye’de de denkliği bulunuyor.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!