Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova

Yurtdışında üniversite eğitimi almayı hayal eden pek çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinin kayıt ve kabul işlemlerinin uzun sürmesi nedeniyle büyük bir çekince yaşamaktadır. Ancak profesyonel bir danışmanlık şirketiyle çalışmanız sizler için yerinde bir karar olacaktır. Ukrayna’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler güvenilir bir eğitim danışmanlık firması sayesinde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova sizler için kaliteli bir eğitim danışmanlık programı yürütmektedir. Ukrayna Üniversiteleri son zamanlarda öğrenciler için çok cazip hale geldi. Kaliteli bir eğitim almanın yanı sıra Ukrayna’nın keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri sizleri oldukça mutlu edecek.

Ukrayna’da lisans eğitiminin yanı sıra master eğitimi de verilmektedir. Master yapmak isteyen kişiler Ukrayna’yı tercih ediyor. Ukrayna’nın birbirinden başarılı üniversitelerinde eğitim almanın avantajlarını yakalayabilirsiniz.  Yüksek lisans yapacak öğrenciler Ukrayna2da İngilizce, Rusça ve Ukraynaca eğitim alma fırsatına sahip oluyor.  Dil seviyesi yeterli olmayanlar master eğitimine başlamadan hazırlık eğitimi alarak dillerini geliştirebiliyor.

Ukrayna’da master eğitimi almak isteyenleri Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova olarak ofisimize bekliyoruz. Master başvurusun yapmak isteyen kişilere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Master başvurusu yapmak isteyen kişiler lisans diploması ve transkriptleriyle üniversiteye başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru yapan kişilere bir bilim sınavı uygulanmaktadır. Ukrayna Üniversiteleri sözle bölümlerinde master yapmak isteyen kişiler için sınav uygulaması bulunmamaktadır.  Başka hiçbir sınav şartı aramayan  Ukrayna Üniversiteleri herkese master yapma imkanı sunuyor.

Ukrayna Üniversitelerinde yatay geçiş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova olarak yatay geçiş konusunda öğrencilerimizin yanınızdayız. Yatay geçiş yapmak isteyen öğrenciler yıl kaybı yaşamadan bölüm okuma imkanına sahip olmaktadır. Ukrayna’da yatay geçiş yaparak 2 yıllık meslek yüksek okulu diplomanızın yanı sıra 4 yıllık lisans diploması da alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Eğitim

Her bütçeye uygun eğitim imkanlarının bulunduğu Ukrayna’da öğrenciler istedikleri üniversitelerde eğitim almaya başlayabiliyor. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova öğrencileri istedikleri bölümlere yönlendiriyor. Sizlerde hiç düşünmeden Ukrayna Üniversitelerinin sizlere sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri kayıt ve kabul işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmek ve hızlandırmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Sizleri hem Türkiye’de hem de Ukrayna’da yalnız bırakmıyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması olarak öğrencilerimizin daima yanınızdayız. Hem Türkiye temsilciliğimiz hem de Ukrayna temsilciliğimiz sizler için danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Acil durum desteğimiz sayesinde ne zaman zor durumda kalırsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmamızla irtibata geçebilir ve destek isteyebilirsiniz.