Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa ulusal hukuk akademisi, seçkin akademik kadrosu ve köklü hukuk eğitimi ile öğrencilerimizi de bekliyor. Ülkemizde, lise ve dengi okullardaki..

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Avrupa’nın köklü eğitim kurumlarından birisi olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi, tarih içinde değişik isimler altında akademik eğitim vermiştir. 1847 yılında temelleri atılan eğitim kurumu, eğitim kalitesinden ödün vermemesi ve hukuk bilimi adına attığı önemli adımlar sayesinde hep ön planda olmayı basarmıştır.2000 yılında almış olduğu Ukrayna’nın en başarılı eğitim kurumu unvanının ardından, Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üyeliği kabul edilmiştir. Bu sayede eğitim standardını Avrupa genelinde duyurma imkânına sahip olmuştur.

Odessa Ulusal Hukuk Fakültesi, hukuk alanında nitelikli ve donanımlı bireyler yetiştirme amacı ile hizmet çıtasını her gecen gün bir adım daha yükseltmektedir.  Krivohrad, Rih, Micolaiv, Kherson ve Kriyvyi şehirlerinde bulunan kampüslerde farklı hukuk alanlarında eğitim olanağı sunulmaktadır. Bu kampüslerde Halk İdaresi ve Uluslararası İlişkiler,  Medeni Hukuk ve Özel Girişim Fakültesi, Avrupa Hukuku Enstitüsü, Profesyonel Hâkim Enstitüsü, Savunma ve Yerel Yönetimler Enstitüsü, Adliye Enstitüsü, Sosyal Refah Fakültesi ve Yasal Gazetecilik Fakültesi gibi kurumları altında eğitim sağlanmaktadır. Ayrıca Odessa Ulusal Hukuk Akademi’sinin uzaktan eğitim ve yarım gün eğitim seçeneği de öğrencilere imkân olarak sunulmuştur.

Odesa Ulusal Hukuk Akademisi kendisini tercih edecek öğrencilere sadece yoğun ve boğucu bir eğitim hayatı değil, aynı zamanda sosyal yönden de dolu dolu bir eğitim süreci sunmaktadır. kampüslerde yer alan gerek tiyatro ve spor kulüpleri, gerekse düzenlenen eğlence aktiviteleri sayesinde öğrencinin stresten uzak ve sağlıklı bir süreçte eğitim alması hedeflenmektedir. Kurum yönetimi bu sebeple öğrenci kulüpleri ile sürekli diyalog halinde bulunmakta ve imkânlar ölçüsünde öğrencilerin keyifli ve kaliteli zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Ayrıca diğer Avrupa üniversiteleri ile mukayese edildiğinde son derece donanımlı bir kütüphaneye sahip olan kurumda, öğrencinin kaynak bulma sorununa da çözüm üretilmektedir.

Yurtdışında hukuk eğitimi alma hedefinde olan öğrencilerin Odessa Ulusal Hukuk Üniversitesini tercih etmesinin nedenleri sıralanacak olursa;

Yüksek standartlarda eğitim olanağı,

Sosyal olanakların genişliği

Makul bir bütçe ile eğitim tamamlama olanağı

Sınavsız öğrenci kabulü ve

Dünya genelinde geçerli diploma imkânı sıralanabilir.

Öğrenci böylesine nitelikli eğitim sürecinden geçenken aynı zamanda geleceğinden endişe duymuyor olmanın getirdiği özgüvene sahip olur. Bu özellik öğrencinin gelecek kaygısı yaşamadan eğitimine odaklanmasında etkilidir.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisinde eğitim almak isteyen öğrenci için ilk aşamada en önemli konu nitelikli bir aracı kurum ile bağlantı kurmasıdır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzun yıllardır, yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında en üst sıralarda yer almaktadır. Hizmet çitasını her gecen gün biraz daha yükselten Eurostar, öğrencinin eğitime başlama ve eğitim sürecinde her türlü sorununa çözüm üretmekte ve öğrencinin kaygısız bir biçimde eğitime başlamasına yardımcı olmaktadır. Donanımlı ve tecrübe sahibi kadrosu ile hizmet sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bu sebeple Odessa Ulusal Hukuk Akademisinde eğitim almak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır.

#odessahukuk #odessaüniversitelerihukuk #ukraynahukuk #ukraynadahukuk #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #adaletdikeygeçiş #adaletlisanstamamlama #ukraynahukukeğitimi #hukukdikeygeçiş #türkçehukuk #türkçelisanstamamlama #türkçeadaletlisanstamamlama #yurtdışındahukuk #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!