Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi ; Hem geliri bakımından, hem de uluslararası kariyer olanakları bakımında, hem günümüzün, hem de ...

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Yurtdışında eğitim imkanlarından faydalanmak için eğer imkanınız var ise mutlaka tercih etmelisiniz diye düşünüyorum. Bunun temel sebepleri arasında öncelikle yabancı dil ve verilecek olan eğitimin kalitesi geliyor elbette. Bu eğitim süreci boyunca yapacağınız çalışmalar dahilinde olmak üzere sizi bir çok yeni bilgi ve birikim bekliyor olacak. Ukrayna‘nın başkenti olan Kiev’de Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde yedi farklı fakülte dahilinde yer almakta olan kırk altı farklı bölüm sizler için hangisi uygun ise birinde eğitim görebilirsiniz. Yedi farklı fakülteye uygun bir şekilde yerleştirilmiş olan bu bölümler yapılacak çalışmalar ile beraber başlayacağınız bir yıllık hazırlık eğitimi süreci itibari ile önümüzdeki çalışmalarda dört yıllık bir lisans eğitimi almış olacaksınız.

Bu lisans eğitimi dahilinde bologna eğitim sistemi içerisinden geçirilecek olmanızdan dolayı ekip çalışması, bilgiye araştırarak ulaşma çalışmaları, yapacağınız uygulama çalışmalar ile beraber elde etmiş olduğunuz bilgileri tesbitini onay süreci içerisinden geçirebileceksiniz. Ayrıca yapacağınız uygulama çalışmaları ile beraber elde edeceğiniz fikir akımları dahilinde çağdaş bir eğitim süreci içerisinde olduğunuzu 82 ülkeden gelmiş olan din, dil ve ırk ayrımı yapılmadan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde eğitim almak için var olan 6000 kişilik öğrenci kadrosu ve bir birinden değerli eğitmenlerden oluşmaktadır.

Gerek sosyal imkanları gerek ise kültürel imkânları yönünden oldukça zengin bir yapıya sahip olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi eğitim kadrosu olarak da kendini aşmış bir konumdadır. 250 profesör 900 doçent ile en kaliteli eğitim hizmetini veren üniversitede 4 yılın sonunda öğrenciler pilot göreviyle göreve başlarlar. Sadece pilot eğitimi vermemekte olan üniversitemiz dahilinde yedi fakültede yer alan kırk altı bölüm ile beraber mühendislik sıfatı da kazanabilirsiniz.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi Eğitim

Ukraynaca Rusça İngilizce dil seçenekleriyle eğitim hizmetini sürdüren Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi 82 değişik ülkeden 6000 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir. Yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği bulunan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde aldığınız diplomaların Türkiye’nin bütün kurum ve kuruluşlarında geçerliliği vardır. Herhangi bir kurum ve kuruluşunda görev alırken yurt dışından almış olduğunuz bu diplomalar size sınırlama ve engelleme getirmeyecek Türkiye’deki üniversiteden mezun olan öğrencilerle aynı haklara sahip olacaksınız. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde yer alan bölümler dahilinde alacağınız bir diploma sayesinde dilerseniz ülkemizde iş arayabilir kaliteli ve rahat bir çalışma ortamında iyi bir süreç geçirebilirsiniz. Ya da Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinden elde edeceğiniz diploma dahilinde bir işletme yapabilirsiniz.

Kendinize uygun bir personel ve çalışma arkadaşları ile beraber uygun çalışma şartlarında üretim ya da hizmet verebilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde elde edeceğiniz bilgi ve birikim sayesinde kaliteli bir yaşam sürmek isterseniz Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinden elde edeceğiniz diploma dahilinde çalışma hayatınıza yön verebileceksiniz. Fakat tüm bunlardan önce aranan bazı şartlar bulunmaktadır. Bu işlemler esnasında yapılacak çalışmalarda öncelikle aranan şartlar yirmi beş yaşından büyük olmamak, sağlık olduğunuzu belirten bir heyet raporu ve bu raporun noter huzurunda onay almış olması ile beraber aynı zamanda kaymakamlık tarafından onay almış olması gerekmektedir.

Son olarak lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Tüm bu şartlar sizin için uygun ise doğrudan Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisimize gelerek size en uygun olan bölüm ile ilgili görüşmemizi yaparız ve sizin için gerek vize işlemleri gerek ise kayıt işlemleri esnasında size yardımcı olabileceğimiz konular ile ilgili olarak çalışmalarımızı sürdürebileceğiz. Dilerseniz 48 milyon nüfusa sahip Ukrayna‘nın başkenti olan Kiev’de üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Yüksek Lisans;

Ukraynalı yüksek lisans dereceleri için son başvuru tarihleri ​​yıl boyunca devam ediyor. Ukrayna’da yüksek lisans derecesi için eğitim süresi 1 ila 1.5 yıldır. Bir Ukrayna üniversitesinden yüksek lisans derecesi almak için bir lisans derecesi yeterlidir.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi-Sokak Görünümü

Ukrayna Kiev de Bulunan Kiev Havacılık Üniversitesi-Üniversitenin Konumu


Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!