Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık , her zaman amaçladığınız eğitimlerinizi alabilirsiniz. Mimari yıllardır olduğu gibi, günümüzün en geçerli ..

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

Mimarlık herkesin hayallerini süsleyen mesleklerden biridir. Mimarlık bölümünde okumak isteyen öğrencilere harika haberlerimiz var. Her bütçeye uyum sağlayan, yurt dışında eğitim alma imkanı sunan Ukrayna Üniversiteleri sayesinde mimarlık eğitimi almak çok kolay bir hale geldi. Hayalinizi kurduğunuz mimarlık bölümünde okumak için hemen Ukrayna Üniversitelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık bölümünde okumak isteyen öğrenciler sınav şartı aranmaksızın kayıt yaptırma imkanına sahip olmaktadır. Sınav şartı aranmadığı için her yıl binlerce öğrenci Ukrayna Üniversitelerinin yolunu tutmaktadır. Sizlerde sınav şartı olmadan ve taban puan şartı aranmadan mimarlık fakültelerinde eğitim almak istiyorsanız hemen başvuruda bulunmalısınız.

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık bölümü 5 yıldır. Öğrenciler bir yıl Rusça ve Ukraynaca hazırlık eğitimi almaktadır. Hazırlık eğitimini başarı ile tamamlayan kişiler mimarlık bölüm eğitimine geçmektedir. Ancak hazırlık eğitimini başarı ile tamamlayabilmek için bir sınava girilmesi ve başarı olunması gerekmektedir.  Hazırlığı atlayarak bölüm geçen öğrenciler 4 yıl boyunca mimarlık eğitimi almaktadır. Ukrayna Üniversiteleri mimarlık fakültesinde alanında uzman akademisyenler tarafından modern sınıflarda eğitim verilmektedir.

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık bölümü okumak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan biri de mezun olduktan sonra Ukrayna Üniversiteleri tarafından verilen diplomaların denkliğinin olup olmadığıdır. Ukrayna Üniversiteleri diplomalarının Avrupa ülkelerinde denkliği bulunmaktadır. Avrupa Birliği kapsamında Bologna Anlaşması’na istinaden tüm Avrupa ülkelerinde geçerliliği bulunan Mavi Europass diplomalar verilmektedir. Mavi Europass diplomalar Avrupa’da birinci kalitede diplomalar olup Avrupa’nın her yerinde iş bulma fırsatı sunmaktadır.

Ukrayna’da mimarlık eğitimi Kiev Harkov Donetsk Lugansk Dnipropetrovsk Odessa Lviv İvano-Franvisk Herson gibi tüm şehirlerde bulunan üniversitelerde verilmektedir. Teknik ve teknoloji üniversitelerinde mimarlık dersi verilmektedir.  Ukrayna Üniversitelerinde mimarlık eğitimi almak isteyen öğrenciler Rusça dilinde eğitim alma fırsatına sahip olmaktadır.

Ukrayna’da mimarlık eğitimi

Pek çok öğrenci yurtdışında eğitim almanın hayalini kurmaktadır. Mimarlık bölümü eğitimi almak isteyen öğrenciler yurtdışı eğitim standardı kadar maliyetleri de merak etmektedir. Mimarlık bölümünün Ukrayna Üniversitelerindeki yıllık maliyeti 2000 dolar-4000 dolar arasında değişmektedir.

Ukrayna Üniversiteleri’nde uygun fiyatlarla kaliteli bir mimarlık eğitimi almak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı danışmanlık firmamızı ziyaret ederek mimarlık eğitimi konusunda daha net bilgiler edebilmektedir. Herkesin hayallerini süsleyen mimarlık eğitimini Ukrayna’nın tüm şehirlerinde yer alan üniversitelerde alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Sizlerde zaman kaybetmeden  mimarlık fakültesine başvurunuzu yapın ve sınavsız bir şekilde mimarlık fakültesinde eğitim almanın avantajlarını sonuna kadar yaşayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!