Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi ; Güzel şehir Odessa'da, müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz için son derece önemli ve mutlaka değerlendirilmesi gereken bir akademi bulunmaktadır..

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Avrupa’nın başarılı müzik eğitim kurumlarından birisidir. 1913 yılında hizmet sunmaya başlayan Akademi Ukrayna’da bulunan en köklü müzik Eğitim Kurumu olarak belirtilmektedir. Güney Ukrayna’da müzik eğitimi ve kültür sanat eğitimi alanında en popüler kurum olma özelliğini taşıyan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi gerek Avrupa’nın farklı bölgelerinden Ukrayna’dan Türkiye’den ve dünyanın birçok yerinden öğrenci kabul etmektedir. Müzik alanında kendisini ifade etmek isteyen ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen öğrenciye ev sahipliği yapan çOdessa A.V. Müzik Akademisi ülkede müzik alanında yapılan çalışmaların büyük bir kısmını bünyesinde barındırmaktadır.

Öğrenci müzik alanında hayallerini gerçekleştirmek için böylesine köklü bir eğitim kurumunda eğitim aldığı zaman ve mezun olduğunda bu alanda kariyer basamaklarını daha hızlı bir biçimde yükseltebilir. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi kendi alanında isim yapmış müzik adamlarına ve sanatçılara yer vermektedir. Gerek yerel sanatçılar gerekse Polonya, Çin, İsviçre, Rusya, Almanya gibi birçok farklı noktadan sanatçı bu köklü kurumda eğitim hizmeti sunmaktadır

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi  Kampüs içinde üç farklı fakülteden müzik eğitimi hizmeti vermekte ve bu alanda bilgiye aç öğrencilerin bu yönde talebini karşılamaktadır. Orkestra Fakültesi içinde yer alan orkestra yaylı çalgıları ve Opera senfonik sandalye yürütülmesi, orkestra Rüzgârı ve vurmalı çalgı aletleri sandalyesi, halk çalgıları sandalyesi ile hizmet sunmaktadır. Piyano ve piyano teorisi fakültesinde ise Genel ve özel piyano sandalyesi, refakatçi koltuğu, müzik ve müzik Etnografya sandalye tarihi, müzik ve kompozisyon sandalye teorisi, özel piyano sandalyesi ile hizmet sunmaktadır.

Lokal ve Koro fakültesinde isteyen Opera eğitimi sandalyesi, uzmanlaşma için hazırlık bölümü yalnız şarkı sandalyesi alanında nitelikli eğitim vermektedir.  Ayrıca öğrencinin keyifli bir eğitim süreci geçirmesi açısından farklı alanlarda sosyal faaliyetler gerçekleşmektedir. Spor ve öğrenci kulüplerinin anı sıra konserler tiyatro ve opera etkinliklerine yer verilerek genç beyinleri keyifli anlar yaşatmaya olanak sunulmaktadır.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi her yıl Türkiye’den de müzik alanında gönül vermiş genç beyinlere bünyesini kabul etmektedir. Kabul edilen her öğrencinin aynı Titiz çalışma ile eğitim verilmekte ve bu eğitim sonucunda dünya genelinde kabul görmüş mavi diploma ile mezuniyete taçlandırılmaktadır.

    Odessa A.V.  Nezhdanova Müzik Akademisi’nde eğitim almak isteyen öğrencilerin Bu aşamada yapacağı ilk adım Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile bağlantı kurmak olacaktır. Uzun yıllardan beri gerek Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi gerekse diğer Avrupa Eğitim Kurumları ile güçlü bağlantıları sahip olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencinin kayıt kabul aşamasından mezuniyetine kadar geçireceği süre içinde her türlü sorununa danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ulaşımdan konaklamaya kadar ihtiyaç duyulduğu her anda öğrencinin yanında yer almaktadır

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!