Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi , gönlünde mimarlık eğitimi almak isteyen gençlerimiz için ideal bir seçim . Ülkemizde lise ile dengi..

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi, Avrupa ülkelerinde hizmet veren eğitim Kurumları ile karşılaştırıldığında birçok açıdan daha avantajlı eğitim olanağı sunmaktadır. 1900’lü yılların başında eğitim vermeye başlayan üniversite, Avrupa Üniversiteleri Birliği üyesi olması ve Bologna kriterlerinin uygulanması bakımından dünya genelinden birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Yurt içindeki üniversitelerden farklı olarak sınav uygulaması bulunmayan eğitim kurumunda öğrencinin istediği, sevdiği, kendisini en iyi şekilde ifade edebileceğine inandığı biçimde eğitim alması esas amaçtır. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi Eğitim Görevlileri, Profesör, doçent, dekan ve rektörleri incelendiği zaman, hizmet çıtasının ne kadar yüksek tutuldu fark edilmektedir.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi fiziksel açıdan incelendiğinde diğer üniversite eğitim kurumlarından daha farklı ve daha nitelikli eğitim olanağı sunduğu fark edilmektedir. Öncelikle aynı Kampüs içinde yer alan fakülteler öğrencilerin bir arada yaşamalarına ve bilgilerine paylaşmalarına olarak sunmaktadır. Mevcut Kampüs içerisinde 7 adet Eğitim binası, 6 farklı Yurt olanağı, Kütüphanesi, Spor Salonu, yüzme havuzu, bilgisayar odaları, laboratuvarların yer aldığı fark edilmektedir. Bu açıdan bakıldığında öğrenci aynı ortam içinde yaşamını Hem eğitimini devam ettirebilmekte ve dikkati farklı noktalara dağılmamaktadır. Bu durum öğrencinin başarısını arttırmasında etkili olduğu kadar, kalabalık topluluk içinde kendisini ifade edebilme olanağına da sahip olmaktadır.

Yurtdışı eğitim kurumlarında eğitim almayı hedefleyen öğrencilerin bu konuda yaşadığı en büyük kaygı eğitim maliyetleridir. Ancak Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi‘nin gerek eğitim harç bedelleri gerekse Yurt ve konaklama ücretleri, diğer üniversiteler ile mukayese edildiği zaman aradaki açık ara fark göze çarpmaktadır. Öğrenci daha makul ölçülerde maliyet ile nitelikli, kaliteli, donanımlı bir eğitim alabilmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi‘nin Avrupa Üniversitelerinin birçoğunu geride bıraktığı görülebilmektedir. Öğrenci böylesine donanımlı ve nitelikli eğitim ile mezun olduğu kurum, aynı zamanda dünya üzerinde geçerli olan mavi diploma ayrıcalığı da bulunmaktadır. Bu ayrıntı öğrencinin gelecek kaygısı yaşamadan eğitimi tamamlamasına ve sonrasında istediği bir coğrafya üzerinde kariyer hayatına başlamasına olanak sunmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Uzun yıllardan bu yana yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına danışmanlık hizmeti vermekte ve bu alanda her türlü soruna çözüm üretebilmektedir. Yurt dışındaki diğer üniversite eğitim kurumları ile olduğu gibi Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi ile de güçlü ve köklü bağlantıları bulunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bu alanda adım atmayı hedefleyen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Gerek yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi, gerekse sıcakkanlı ve çözüm odaklı personeli ile yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin hizmet sunmaktadır. Öğrenci adayı Bu noktada Eurostar büroları ile bağlantı kurduğunda, her türlü sorusu mantıklı şekilde cevaplandırmakta ve atacağı adımlar bilinçli kişilerin ellerinde en olumlu şekilde sonuçlanmaktadır.

#ukraynadainşaatmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadamühendislikeğitimi #mühendisliklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #ukraynainşaatmühendisliği #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynamimarlık #ukraynadamimarlık #ukraynadamimarlıkeğitimi #ukraynamimarlık #mimarlıklisanstamamlama #mimarlıkdikeygeçiş #yurtdışındamimarlık #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi-Sokak Görünümü

Ukrayna Odessa da Bulunan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi-Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!