İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi, Ukrayna'nın en eski eğitim kurumlarından biridir. Beğenilen bir kent olan Lviv'de bulunan üniversite, günümüzde..

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber başarılı bir şekilde lisans eğitiminizi tamamlarayarak yüksek lisans eğitiminide İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde alma imkanına sahip olabilirsiniz. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde verilmekte olan eğitim için üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok dolayısı ile üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekidle İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde isterseniz bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi ile beraber İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dillerinden biri ile ilgil olarak kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olabileceğiniz gibi bunu yanı sıra bu dillerden biri ile ilgili olarak yeterli bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak bu dillerden birini öğrenmeniz gerekecektir. Çünkü İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde vermilekte olan eğitimler bu üç dilden ibarettir. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır. Bu süreç içinde sizde konu ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgi edinmek isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak ya da Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim alabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Şimdi İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde yer alan fakülte ve bölümlere bir bakalım;

Uygulamalı Matematik ve Enformatik Fakültesi; Uygulamalı Matematik, Sosyal Bilişim, Sistem Analizi ve Kontrol bölümleri yer almakta olan uygulamalı matematik ve enformatik fakültesinde tercih edeceğiniz bölümler doğrultusunda eğitim alabilirsiniz.

Biyoloji Fakültesi; Biyoloji, Biyokimya, Biyofizik, Zooloji, Botanik, Fizyoloji, Genetik, Mikrobiyoloji, Viroloji

Kimya Fakültesi; Kimya bölümü yer almaktadır. Bu alanda ve biyoloji fakültesinde bologna eğitmi ile beraber çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olacaksınız.

Kültür Fakültesi; Kültür ve Sanat, Bibliology, Kütüphanecilik bilimi ve Bibliyografyası, Kültüroloji gibi bölümlerin yer aldığı kültür fakültesi her yıl yeni mezunlarını vermektedir.

Ekonomi Fakültesi; Ekonomi, İktisat, Ekonomik Sibernetik, Ekonomi Yönetimi Bilgi Sistemleri, İstatistik, İşletme Ekonomisi, Finans, Muhasebe ve Denetim, Bankacılık, Maliye (Vergilendirme) gibi bölümlerin yer aldığı ekonomi fakültesinde alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından eğitim veriliyor.

Elektrik Fakültesi; Elektronik Radyofizik, Elektronik, Fiziksel, Biyomedikal Elektronik, Fizik Uygulamalı, Mekanik ve Matematik İstatistik Fizik Katı hal fiziği Astronomi bölümlerinin yer aldığı elektrik fakültesinde çağımızın meslek dallarına yönelik kalitlei bir şekilde teknik eğitimler verilmektedir. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber başarılı bir eğitim hayatına sahip olabilirsiniz.

Çeviri Fakültesi; İngiliz dili edebiyatı- çeviri-bilim, Fransız Dili ve Edebiyatı, İspanyolca Dili ve Edebiyatı, Biyomedikal Elektronik, İngilizce Klasik Filoloji, İngilizce Ukraynaca Çeviri Bilim, Alman dili ve Edebiyatı bölümlerinde kaliteli bir şekilde eğitim alabilirsiniz.. Coğrafya Fakültesi; Coğrafya, Sosyal ve Ekonomik Coğrafya, Turizm İşletmeciliği, Ekoloji İşletme, Ekoloji ve Cevre Koruma gibi bölümlerin yer aldığı coğrafya fakültesinde Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile eğitim verilmektedir. Jeoloji Fakültesi; Jeoloji, Jeokimya, Mineraloji Ekoloji ve Cevre Koruma gibi bölümlerin yer aldığı bir fakültedir.

Tarih Fakültesi; Tarih, Tarih Etnoloji, Arşivcilik bilimi, Arkeoloji, Sosyoloji, Gazetecilik Felsefe Kültüroloji Siyaset Bilimi Felsefe Psikoloji bölümlerinin bulunduğu sözel bir fakültedir. Filoloji Fakültesi: Ukrayna dili, Rus dili, Slovak dili, Fars Dili, Japon Dili, Bulgar dili, Leh dili ve edebiyatları –Folklor, Beden eğitimi ve Spor Bölümü, Okul öncesi Eğitim, Sosyal Pedagoji, Islah Eğitimi gibi alanlarda eğitim verilmekte olan bir fakültedir. Hukuk Fakültesi; Uluslar arası İlişkiler, Uluslar arası ekonomik ilişkiler, Uluslararası bilgi, Uluslar arası İlişkiler, Uluslar arası Hukuk ve Araştırma alanları, Kanun bölümleri gibi alanlarda eğitim verilmekte olan kaliteli bir fakültenin kaliteli bölümleri diyebiliriz.

Sizde dilerseniz bu bölümler dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim görebilirsiniz. Bunun için detaylı bir bilgi almak isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile iletişime geçebilirsiniz ve bu alanda gerekli işlemler ekibimiz tarafından uygulanır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!